Mijn Wooninvest
inloggen

Nieuws en media

Nieuws

NIEUW: Inloopspreekuur seniorenmakelaars Leidschendam-Voorburg

30-01-2025

Bent u 55+ en woont u in een sociale huurwoning in Leidschendam-Voorburg? Wilt u weten wat de mogelijkheden zijn voor een nieuwe, meer passende woning? Kom dan naar ons inloopspreekuur!

Wanneer? Iedere eerste dinsdag van de maand, van 10:00 - 12:00 uur
Waar? Margrietflat, Prinses Margrietlaan, Voorburg

Onze seniorenmakelaars Moniek van der Ploeg (WoonInvest - rechts op de foto) en Maud Brugman (Vidomes - links op de foto) staan voor u klaar om al uw vragen te beantwoorden en u te helpen met het vinden van een gelijkvloerse of passendere woning. Of u nu wilt verhuizen naar een woning dichter bij winkels, of misschien een kleiner huis zoekt – wij helpen u verder!

Waarom komen?

  • Advies over verhuizen naar een nieuwe woning
  • Informatie over het aanbod van seniorenwoningen
  • Tips over de inschrijving bij www.woonnet-haaglanden.nl

Dus heeft u vragen? Kom langs, we staan klaar om u te helpen! Meer informatie over onze senniorenmakelaars leest u op onze pagina over seniorenwoningen.

Terug