"Wij houden de wijk schoon"

Opschoonactie De Heuvel in Leidschendam een succes!

Op woensdag 2 juni werd het startsein gegeven voor de opschoonactie in De Heuvel. Veertig leerlingen van de scholen Veurs Lyceum, Dalton STIP en de Obs Margrietschool gingen met elkaar aan de slag om zwerfafval op te ruimen.


Gewapend met prikkers en vuilniszakken gingen zij op pad. De gemeente Leidschendam-Voorburg en de corporaties Vidomes en WoonInvest ondersteunen deze actie, die werd uitgevoerd in het kader van de wijkaanpak De Heuvel in Leidschendam. Wethouder Schellings opende het evenement om 10.30 uur op het President Kennedyplein.

De wijk De Heuvel is een aandachtsgebied in Leidschendam. Daarom is dit initiatief als een van de korte termijn projecten door betrokken partijen geïnitieerd. De betrokken scholen liggen midden in de wijk. De veertig leerlingen zijn enthousiast aan het werk gegaan en kwamen met volle vuilniszakken terug. De gevulde vuilniszakken werden opgehaald door de gemeente en de leerlingen kregen afsluitend wat te drinken, wat lekkers en een kleinigheidje van de betrokken partijen. De actie is voor herhaling vatbaar!

Contact

Bezoekadres

Charlotte van Pallandtlaan 2
2272 TR Voorburg

Postadres

Postbus 163
2270 AD Voorburg

Algemene nummers

T 070 301 11 00
F 070 320 83 22